Nezařazené

Víkendový pobyt

Někteří z vás potřebují načerpat nové síly a přitom by rádi poznali jiný kraj naší krásné země, ale nemohou si dovolit klasickou dovolenou. Ideální je pak víkendový pobyt, který mnohdy stačí k tomu, abyste vycestovali s blízkými tam, kam chcete a přitom si dopřáli plnohodnotnou rekreaci.

Na dovolené nemusíte strávit 14 dní, abyste měli možnost poznat tamní kraj a navštívili místa, která chcete. Víkendový pobyt naopak mnohým rodinám plně dostačuje. Ti, kteří jej tráví aktivně, si jej naplánují tak, aby stihli navštívit co nejvíce míst, jiní se zase rozhodnou pro odpočinek v lesích a dopřejí si koupání v blízkém rybníce. Každému z vás umíme vyhovět. Poskytujeme ubytování v chatách a chalupách v ČR, které se nacházejí v turisticky vyhledávaných lokalitách a poskytují zázemí, které je nutné.

Vyzkoušejte nás!

Jestliže chcete víkendový pobyt strávit v kraji českém, jsou naše služby tím pravým řešením, které potřebujete. Vyberte si z naší nabídky chatu nebo chalupu, která se vám líbí a splňuje všechny vaše nároky a můžete vyrazit!

Tags :
22.4.2018